Łodygowice, Bierna

 

Elegancka, utrzymana w klasycznym stylu nasza restauracja oferuje Państwu połączenie tradycyjnych polskich potraw z akcentami kuchni europejskiej. Odpowiednio dobrane i bogate menu sprosta nawet najbardziej wyszukanym gustom naszych Gości. Wszystkie dania pieczołowicie przygotowywane przez Szefa kuchni cieszą nie tylko smakiem, ale i zachęcają jakością wykonania z wyjątkową dbałością o szczegóły.

Potrawy są przygotowywane od serca, z najświeższych, najlepszych i najwyższej jakości składników, z dbałością o każdy szczegół i gust naszych Gości. Doskonale wiemy, że po całym dniu aktywności, wędrówek, rowerowych wypraw czy czasu spędzonego nad wodą, apetyt dopisuje. Dlatego staramy się, aby nasi Goście zawsze wychodzili z restauracji Bierna, najedzeni i zadowoleni.

Smak polskiej kuchni

W naszej restauracji codziennie serwujemy inny dwudaniowy obiad dnia w cenie 15 zł (również dowozimy). Restauracja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom amatorów kuchni włoskiej. Serwujemy również włoskie pizze (również z dowozem do klienta). Choć wybór może być niełatwy, to za każdym razem smaczny.

Serdecznie zapraszamy codziennie w godzinach od 9-21 do naszej restauracji na terenie miasta Bierna.